Xiaomi tasarımıyla met eden CIVI 3’ü tanıtmaya hazırlanıyor!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, yeni akıllı telefonu Xiaomi CIVI 3’ü ay sonunda piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni cihaz, henüz detayları ortaya çıkmasa da şirketin heyecan verici bir takım özelliklerine sahip olacak. Bu da cihazı benzer rakiplerine karşı son derece rekabetçi olmasını sağlayacak.

Xiaomi CIVI 3 güçlü özelliklerle tanıtılacak

Söylentilere göre, yeni Xiaomi CIVI 3’ün büyük, yüksek çözünürlüklü bir ekranla geleceği ve kullanıcılara sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunacağını öne sürüyor. Telefon ayrıca performans ve sorunsuz çoklu görev işlemlerini üst seviyede yapmasını sağlayacak Dimensity 8200 ile donatılacak.

Genel olarak, yeni Xiaomi CIVI 3, son derece rekabetçi ortam olan akıllı telefon pazarında fiyat ve performansıyla iddialı olmaya çalışacak.

Kamera açısından telefonun çarpıcı fotoğraflar ve videolar çekebilmesini sağlayacak yüksek kaliteli arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Telefonun gelişmiş yüz algılama ve iyileştirilmiş düşük ışık performansı gibi önceki seriden daha iyi özelliklere sahip ön kameralara sahip olacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

Son olarak cihazın kullanıcılara tüm gün pil ömrü sağlayan hızlı şarjı destekleyen büyük bir pille gelmesi bekleniyor. Tasarım açısından, yeni Xiaomi akıllı telefon, ince kenarlar, minimum çerçeve ve şık bir görünüme sahip olacak. CIVI serisi zaten şık tasarımı ile öne çıkan akıllı telefonlara sahip. Yeni cihazında da bu tasarım anlayışını koruması bekleniyor.

Telefonun 30 Mayıs’ta lanse edileceğini bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*