Tarkan ‘Dünya Öpücük Günü’nü böyle kutladı

Tarkan, 6 Temmuz Dünya Öpücük Günü’nü sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile kutladı.

Eşini öptüğü fotoğrafı paylaşan Tarkan, “Madem dünya öpücük günü” notunu düştü.

PINAR DİLEK KİMDİR?

Megastar Tarkan’ın büyük bir aşkla evliliğe yelken açtığı eşi Pınar Dilek, eşi Tarkan gibi Almanya doğumlu. 37 yaşındaki Dilek’in annesi Elazığ’lı, babası Ali Dilek ise Şanlıurfa’lı bir makinist.

AŞKIN GÜCÜ

Pınar Dilek, 2011 yılında Tarkan’ın Almanya konseri sonrasında ünlü sanatçı ile tanışmış ve arkadaşlık ile başlayan ilişkisi kısa sürede aşka dönüşmüş, çift 2016 yılında Tarkan’ın evinin bahçesinde gerçekleşen sade bir törenle dünyaevine girmişlerdi.

“YAZILDIĞI GİBİ DEĞİL”

“Tarkan hayranıyla evlendi” şeklindeki haberler hakkında konuşan Pınar Dilek, “Yazıldığı gibi değil” diyerek iddiaları reddetmiş, ve şu açıklamada bulunmuştu:

“Büyük bir aşkın sonucunda, uzun süren bir birlikteliğin ardından evlendik. O geçen süreci size anlatamam. Çok özel şeyler.”

“Ev içindeki Tarkan nasıl?” sorusuna da cevap veren “Çok doğal, çok mütevazı, çok ince düşünceli. Dışarıda nasılsa ev içinde de aynı” yanıtını veren Pınar Dilek “Eşinizle özel bir şarkınız var mı?” sorusuna ise yanıt vermek istemedi: “Var ama söylemem” ifadelerini kullanmıştı.

LİYA ADINDA BİR KIZLARI VAR

2018 yılında da çiftin Liya isimli kızları dünyaya geldi. Ünlü şarkıcı Tarkan, pandemi sürecinde Liya ile oyun oynadığı anları “Rolling Stones t-shirt‘ü giyip cool baba takılmaya çalışırken o t-shirt’ün altına tütüyü böyle giydiriverirler işte…” notuyla yayınlamış ve gündem olmuştu.

DÜNYA ÖPÜCÜK GÜNÜ

Dünya öpücük günü 6 Temmuz 1990 yılından bu yana kutlanmaktadır.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx