Şehir Hayatından Bıkan Burcu Kara’nın Köy Hayatındaki Mutluluğuna Gelin Hep Birlikte Bakalım

Oynadığı rollerdeki duruluğuyla akıllarımıza kazınan ünlü oyuncu Burcu Kara, son yıllarda doğayla iç içe bir hayat sürmeyi tercih ediyor. 2022 yılının Aralık ayında oğlu Can’ı kucağına alan Burcu Kara, hamilelik sürecinde de şehir kalabalığında değil, köyde vakit geçirmeyi tercih etmişti. Ünlü oyuncunun son derece mutlu yaşantısına birlikte göz atalım istedik!

Ekran kariyerine program sunuculuğu, muhabirlik ve haber spikerliği yaparak başlayan Burcu Kara, daha sonrasında oyuncu olma kararı almış ve bizlerle buluşmuştu hatırlarsanız.

Aslında üniversitede lisans eğitimini İktisat Bölümü’nde tamamlayan Burcu Kara, henüz öğrenciyken ne istediğine karar vermiş. O dönemlerde yerel kanallarda sunuculuk yapıyormuş.

Daha sonra Şahika Tekand’da oyunculuk dersleri almaya başlamış ve ilk işi olan Haziran Gecesi dizisinin Duygu’su olarak ekranlara çıkmıştı.

Daha sonra yine pek çok dizi ve filmde rol alan oyuncu, bir dönem tekrar program sunuculuğu yapmaya devam etti. Bu sırada hayatına tiyatro oyunlarını da sıkıştırdı.

Burcu Kara’nın aslında hepimizin aklıda Romantik Komedi filmindeki Zeynep karakteriyle kazındı.

Her ne kadar Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filmindeki Prenses Maya karakteri de bilindik olsa da, Romantik Komedi serisindeki Zeynep’in herkes için bambaşka bir yeri kaldı.

Burcu Kara’nın eşi hepimizin aslında tanıdığı ama pek sık görmediği bir isim; yani yönetmen Fırat Parlak.

Arkadaşım Hoşgeldin, Tolgshow, Komedi Dükkanı ve Müdür Ne’aptın gibi Tolga Çevik’in yer aldığı yapımların arkadan sürekli sesini duyduğumuz yönetmeni Fırat Parlak. Burcu Kara ve Fırat Parlak 2016 yılında hayatlarını birleştirme kararı almıştı.

2017 yılında Ali Çınar’ı kucaklarına alan çift, geçtiğimiz yıl bir bebek müjdesi daha vermişti.

Burcu Kara hamileliğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuş ve o dönemlerde köy evinde kalmanın kendisine son derece keyif verdiğini bizlerle paylaşmıştı.

Kendisi 2 Aralık 2022’de oğlu Can’ı kucağına aldığını duyurmuştu.

Ünlü oyuncu o zamanlardan beri hala köyde yaşamaya devam ediyor.

Memleketi Bursa’nın İznik ilçesinde doğup büyüdüğü eve tadilat yaptıran ünlü oyuncu, sık sık Bursa kaçamağı yapmaya devam ediyor.

Kendisi geçtiğimiz gün dönüş yaptığı tatilden sonra soluğu yine bahçesinde aldı.

Yapmış olduğu paylaşıma “Bahçemi ve köylü kimliğimi ihmal ettiğimi düşünmeniz beni üzer.” yazan Burcu Kara’nın şalvarlı pozları herkes tarafından çok beğenildi.

Gelin bir de kendisinin bahçesinin mahsullerine bakalım.

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx