Karne Hediyesi: Bugün Başlıyor 3 Şubat’a Kadar Verilmeye Devam Edecek! Karnesini Gösterene Ücretsiz…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden Metro İstanbul, kapılarını İstanbul’un çocuklarına açarak bu yıl 4. kez sömestir etkinlikleri düzenleyecek.

Metro İstanbul, bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği sömestr etkinlikleri kapsamında İstanbullu çocuklar için eğlenceli ve öğretici bir program hazırladı.

Karne Hediyesi: Çocuklar Ücretsiz Etkinliklerde Buluşacak

22 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında Metro İstanbul’un Esenler ve Esenkent yerleşkelerinde hafta içi her gün gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında 7-11 yaş arasındaki çocuklar; bisiklet eğitimi, origami atölyesi, karikatür atölyesi, ritimli masal atölyesi, kar küresi yapımı, film gösterimi ve yerleşke turlarından ücretsiz olarak yararlanabilecek. Her çocuğun yalnızca 1 gün katılabileceği etkinliklere 0850 252 88 00 numaralı telefondan kayıt yaptırılabilecek. Kontenjanın sınırlı olduğu etkinliklere kayıtlar başvuru sırasına göre alınacak.

Bir Karne Hediyesi De Esenler Belediyesi’nden

Metro İstanbul bu yıl, Esenler’de ilk kez heyecanlı bir etkinliğe daha ev sahipliği yapacak. 22 Ocak-16 Şubat tarihleri arasında hafta içi her gün 10.00-20.00 saatleri arasında şirketin Esenler Yerleşkesi’nde düzenlenecek Buz Pateni Günleri etkinliğine 4 yaş ve üzeri tüm İstanbullular ücretsiz olarak katılabilecek. 20 dakikalık seanslar halinde gerçekleşecek etkinliğe katılmak için https://metro.istanbul/MetroIstanbulBuzPateni2024 adresinden kayıt yaptırmak gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx