Honor Magic Vs 2’den heyecanlandıran haberler geliyor

2023 Temmuz’da dünyanın en ince katlanabilir akıllı telefonunu duyuran Honor, bu hafta Çin’de yapacağı sızdırılan Honor Magic Vs 2 duyurusuyla katlanabilir akıllı telefon alanında bir kez daha yenilik getirmeye hazırlanıyor.

Çin’deki ünlü duyumcu Digital Chat Station’ın Weibo üzerinden yaptığı son paylaşıma göre, Honor bu hafta Çin’de sürpriz bir lansman etkinliğiyle, şirketin yeni amiral gemisi niteliğindeki kitap tarzı katlanabilir telefonu Honor Magic Vs 2’yi duyurmayı planlıyor.

Honor Magic Vs 2’den heyecanlandıran haberler geliyor

Weibo’da yer alan bu paylaşıma göre, Honor Magic Vs 2‘nin öncüsü olan Honor Magic V2’den daha ince ve hafif olduğu ve ergonomi ve taşınabilirlik açısından katlanabilir telefon rekabetinde (Samsung, Oppo, Motorola) çok daha önde olduğu belirtiliyor. Honor Magic Vs 2’nin, 2023’teki diğer premium akıllı telefonlarda bulunan alüminyum yerine nadir toprak metal magnezyum alaşımlı kenarlarıyla daha premium bir yapıya sahip olacağı belirtiliyor.

Honor’un CEO’su Zhao Ming de yakın zamanda akıllı telefon üreticisinin, katlanabilirlerin de aralarında bulunduğu, insan hayal gücünün ötesinde daha birçok teknolojik ürünü tanıtmayı planladığını belirtti. Hatırlatmak gerekirse, Honor 2023 Temmuz’da sadece 231g ağırlığında olan ve Apple iPhone 14 Pro Max’ten (240g) daha hafif olan dünyanın en ince katlanabilir telefonu Honor Magic V2’yi piyasaya sürdü. Honor Magic V2, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisine, 1TB’a kadar depolama alanına ve 66W hızlı kablolu şarj desteğiyle büyük bir 5,000mAh bataryaya sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx