ASUS ROG Falchion RX klavye dünya çapında tanıtıldı

Geçen ay Çin’de piyasaya sürülen ROG Falchion RX klavyesini ASUS, şimdi de global pazarlara sunuyor. Bu kablosuz oyun klavyesi, %65 kompakt tasarımı ile dikkat çekiyor ve ROG RX düşük profilli optik anahtarlarla donatılmış durumda.

ROG Falchion RX, ROG SpeedNova kablosuz teknolojisi, Bluetooth ve kablolu USB bağlantısı dahil olmak üzere üç modlu bir bağlantıyı destekliyor. Klavye ayrıca koruyucu bir kapak, daha sessiz yazma için entegre silikon sönümleme köpüğü, ek işlevsellik için interaktif bir dokunmatik panel ve MacOS ile uyumluluk gibi özelliklere sahip.

Zarif ve ince tasarımıyla ROG Falchion RX Düşük Profil, kompakt bir çerçevede ok ve gezinme tuşlarını içeriyor. Klavye, merkezi aydınlatmaya sahip önceden yağlanmış RX Kırmızı ve Mavi anahtarları kullanıyor ve tutarlı, oynamasız ve gıcırtısız tuş vuruşları sunmayı hedefliyor.

ASUS ROG Falchion RX klavye dünya çapında tanıtıldı

Klavye, medya oynatma, ses ve aydınlatma ayarlarının kolayca ayarlanabilmesi için interaktif bir dokunmatik panele sahip. İki katmanlı entegre silikon köpük, yazma gürültüsünü azaltmayı ve yankıyı ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

ROG Falchion RX Düşük Profil’in bağlantı özellikleri öne çıkıyor; kullanıcılar Bluetooth, 2.4 GHz kablosuz (ROG SpeedNova teknolojisi aracılığıyla) veya kablolu USB bağlantısı aracılığıyla bağlantı kurabiliyorlar. Omni Alıcı, uyumlu klavye ve farelerin bağlanmasını kolaylaştırarak genel kurulum deneyimini iyileştiriyor.

Fiyatlandırma ve global pazardaki mevcudiyet detayları henüz açıklanmadı ancak bu bilgilerin yakında duyurulması bekleniyor. Çin’de kırmızı anahtar modeli için klavyenin fiyatı 1299 yuan ($182), mavi anahtar modeli içinse 1399 yuan ($196) olarak belirlenmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx