Tumtum etek giydi toplumsal medyada olay oldu! İşte ünlü oyuncunun etek giydiği manzaralar…

BODRUM TATİLİNFDE SLİP MAYO GİYMİŞTİ

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu etekli kareleriyle toplumsal medyayı salladı. Bodrum tatilin sırasında giydiği slip mayosuyla günlerce konuşulan Kaygılaroğlu bu kere tatil için İskoçya’yı tercih etti.

Uraz Kaygılaroğlu, İskoç erkeklerinin giydiği ‘kilt’ ismi verilen eteği giyip o haliyle poz verdi. Kaygılaroğlu, İskoç erkeklerinin giydiği ‘kilt’ ismi verilen eteği giyip poz verdi ve toplumsal medyada paylaştı.

URAZ KAYALAROĞLU ETEĞİ İLE TOPLUMSAL MEDYAYI SALLADI

Son olarak final yapan Üç Kuruş dizisi ve Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği Erşan Kuneri dizsinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu etekli kareleriyle toplumsal medyayı salladı.

Instagramda 3 milyona yakın takipçisi bulunan Kaygılaroğlu, gönderisinin altına ise “Oğlum Kayseri’ye geldik, bir mantı yemeyeceğiz mi!?” notunu düştü.

Uraz Kaygılaroğlu etekli haline takipçilerinde yorum yağdı.

URAZ KAYGILAROĞLU KİMDİR?

1987 yılında İstanbul’da doğan Uraz Kaygılaroğlu aslen Balıkesirlidir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık kısmından mezun olan Uraz Kaygılaroğlu, birinci kamera önü oyunculuk tecrübesini 2008 yılında ‘Milyonda Bir’ dizisiyle yaşadı. 2011 yılında yayınlanan ‘Pis Yedili’ dizisindeki ‘Can’ karakteriyle hafızalarda yer edindi.

2021 yılında tekrar Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak ‘Erşan Kuneri’ dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu, yeni dönemde Show TV’de yayınlanacak olan ‘Üç Kuruş’ dizisinde başrol oynayacak.


Sosyeteyi sallayan iddialar! Karım hem dolandırıcı hem de sahtekar… Ortalık toz duman…


Bu burçlar sevdiği için kapıda bile yatar! İşte sevdikleri olunca gözü bir şeyi görmeyen o burçlar


Herkes estetik yaptırdığınızı sanacak! İşte 5 günde orijinal görünmenizi sağlayacak konut yapımızı maskeler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.