Trader’lar, Eylül’de Binomoto GP’de buluşuyor

Yapay zeka ve blokzinciri teknolojisiyle trader’lar ve varlıklar ortasındaki sonları ortadan kaldıran online ticaret platformları, finans dünyasını eğlenceli bir tecrübe alanına dönüştürmeye devam ediyor. Son olarak 130’dan fazla ülkede faaliyet gösteren online ticaret platformu Binomo, 16-22 ve 23-29 Eylül tarihlerinde gerçekleştireceği Binomoto GP isimli süreç yarışını duyurdu. Yarış pisti imgesiyle tasarladıkları aktifliğin üç tıpta yapılacağını ve iştirakin fiyatsız olduğunu açıklayan Binomo, iştirakçilerin süreç yaparak aldıkları biletlerle toplam 16 bin dolarlık ödül havuzundan faydalanma bahtı yakalayacaklarını aktardı.

KATILIMCILAR 3 HAFTADA 3 BEDELLİ ÖDÜL İÇİN YARIŞACAK

Binomo’dan elde edilen bilgilere nazaran, iştirakçiler müsabakanın her tipinde farklı mükafatlar kazanma bahtı yakalıyor. 16-22 Eylül tarihlerinde düzenlenecek birinci çeşitte iki MacBook Pro 13 mükafatına aday olan iştirakçiler, çekiliş sonunda yarışın kazananı seçildiği takdirde mükafata 26 Eylül’e kadar sahip olabilecek. İştirakçiler 23-29 Eylül’de gerçekleştirilecek ikinci tıpta da tıpkı ödül için müsabaka bahtı bulurken, kazanan kişi mükafatını 3 Ekim’e kadar alabilecek.

FİNAL CİNSİNİN BÜYÜK MÜKAFATI: MOTOSİKLET!

Binomo’nun paylaştığı bilgilerden hareketle üçüncü haftada yarış boyunca süreç yapan tüm iştirakçiler ortasında düzenlenecek ve 3 Ekim’e kadar sürecek çekilişi kazanan yarışmacı motosiklet mükafatını almaya hak kazanacak. Kazananların otomatik olarak seçileceği müsabakada, isteyen herkes çekilişlerin görüntüsünü internet sitesinden izleyebilecek. Her yıl 300’den fazla aktiflik düzenleyen online ticaret platformu Binomo, bunun yanı sıra da bilet sistemi üzerine tasarladığı müsabakada iştirakçilerin ödül havuzuna kolay adımlarla erişmesini sağlayacak.

GERÇEK HESAPLARDAN SÜREÇ YAPILACAK

İlk fon yatırma sürecinin gerçek hesaptan yapılmasının istendiği Binomoto GP müsabakasında, her iştirakçi günlük 5 bin TL kıymetindeki süreci karşılığında 1 bilet alacak. Her bilet ödül çekilişine dahil edilirken, ne kadar çok yatırımcı katılırsa, mükafatı kazanma talihi da tıpkı doğrultuda artacak. Yarışmacılar bu sayede hem öbür trader’ların ataklarını izleyerek tahlil ve süreç yapma yeteneğini pekiştirecek, hem de Binomo’nun ayrıcalıklı ödül havuzuna bir adım daha yaklaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.