Nusret, Dünya Kupası Finali Eleştirilerine Cevap Verdi: “Bir Daha Asla”

Nusret, geçtiğimiz yıl düzenlenen Dünya Kupası finalinden sonra sahaya girerek, kupayı kazanan Arjantinli futbolcuların peşinden koşmuştu. Bu hareketlerinin ardından oldukça eleştirilen Nusret, eleştirilere ilk kez cevap verdi. 

Nusret, Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası finalinden sonra aniden sahaya girerek, kupayı kazanmış olan Arjantinli oyuncuların kutlamalarına ortak olmuştu.

Lionel Messi, parlak kariyerinde eksik kalan tek büyük kupayı kazanırken, ünlü şefin ona ulaşmaya çalışması rahatsız etmişti.

‘Salt Bae’ lakabıyla bilinen 39 yaşındaki Nusret Gökçe, eleştirilere ilk kez yanıt verirken, bir daha asla Dünya Kupası’nda sahaya adım atmayacağını söyledi.

Sözcü’nün The Times’tan aktardığı habere göre, maçta neden olduğunu anlatan Nusret, ‘Arjantin’i seviyorum; orada yaşadım. Onları desteklemek için gittim. Takımdaki birçok kişi restoranıma geldi. Kendimi yabancı hissetmedim. Özel bir andı. Orada olma nedenim hakkında bir şey yapamam ama bir daha asla, asla Dünya Kupası sahasına adım atmam’ dedi.

Sahaya reklam amacıyla girmediğini söyleyen Nusret, sözlerine şöyle devam etti:

‘Dünya Kupası’nı iki milyar insan izliyordu… Kaç kişi benim hakkımda konuşuyor? Beş milyar. Tüm dünya. Sahaya bir reklam amacıyla girmedim; sadece böyle hissettim. Sonra biraz şaşırdım. Sahada en az başka 1.000 kişi vardı ama videoyu gösterdiklerinde sadece ben olduğumu söylüyorlar.

Hiçbir zaman bir şeyi gölgede bırakmak istemedim. Dikkat çekmeyi sevmedim. Kimseye vurmadım, bir şey çalmadım.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx