Modern çizgiyle dikkat çeken elektrikli motosiklet: “Naon Zero-One”

Elektrikli motosiklet pazarına giriş yapan en son modellerden birisi “Naon Zero-One” oldu. Şık model Almanya doğumlu.

Almanya merkezli Naon imzalı elektrikli motosiklet “Zero-One”, modern ve bizce oldukça şık görünen bir tasarıma sahip. İki kişiyi rahatlıkla taşıyabilecek yapıda olan model, birden fazla versiyona sahip. Modelin en üst seviye versiyonu arkaya konumlandırılan 10 kW maksimum ve 7 kW sürekli güç sunan elektrik motoru ile 100 km/s hıza çıkabiliyor. Şehir içi kullanımı için fazlasıyla hızlı olan motosiklet, iki adet 2.4 kWh pil paketiyle maksimum 140 km menzil sunabiliyor.

Şık LED aydınlatma sistemlerine sahip olan elektrikli motosiklet, çift süspansiyon ile ön ve arka disk frenlere sahip. Sürücünün ayaklarını koyduğu bölümün altındaki pil paketleri değiştirilebilir olan motosikletin, maksimum hızı 45 km/s ile sınırlandırılan bir alt seviye versiyonu da bulunuyor. Şehir içi kullanım için bu hız da çoğu kişiyi üzmeyecek bir seviyede yer alıyor.

Şimdilik sadece siyah renkte karşımıza çıkan elektrikli motosiklet Naon Zero-One, Almanya merkezli olarak 4.290 euro boş fiyata sahip. Bunun üstüne her pil paketi için 1.000 euro ekstra ödeme yapılması gerekiyor. Ancak sürücülerin pilleri satın alması zorunlu değil. Naon firması pil paketlerini aylık 25 euro fiyat ile sürücülere kiralıyor.

Dizlerin denk geldiği ön kısmı birçok benzerinden farklı olarak şeffaf yapıda tasarlanan motosikletin tanıtım videosunu sayfanın en üstünde üstünden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.