MHP’den Perinçek açıklaması: Olumlu yorumlanır

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu’nun “Bahçeli ile Perinçek aynı fikirdeler iyi mi?” başlıklı yazısına tepki gösterdi. Yalçın, “Perinçek veya bir başkası doğruda MHP Lideri Sayın Bahçeli’yle birleşiyorsa bu ancak olumlu yorumlanır” dedi.

MHP'den Perinçek açıklaması: Olumlu yorumlanır

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu’nun “Bahçeli ile Perinçek aynı fikirdeler iyi mi?” başlıklı yazısına sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Yeniçağ gazetesi için ‘Fitneçağ’, Uğurluoğlu için ‘Uğursuzoğlu’ diyen Yalçın, “Perinçek veya bir başkası doğruda MHP Lideri Sayın Bahçeli’yle birleşiyorsa bu ancak olumlu yorumlanır” dedi.

Semih Yalçın’ın paylaşımları şöyle:

“1-Fitneçağ yazarı Orhan Uğursuzoğlu’nun, müzmin ve iflah olmaz bir MHP ve Devlet Bahçeli muarızı olduğu cümlenin malumudur. Bunun sebebi, kendini o mevkute parçasında tutanlara borcunu ödeme mecburiyetidir.

2-Uğursuzoğlu, hastalıklı bir kafa yapısına sahip oluşundan ötürü tam da Fitneçağı’ın üstlendiği misyona uygun bir facir tipidir. Çamur atan, yalan söyleyen, iftira saçan, fısk üreten…

3-Fitneçağ, milliyetçi camiada tefrika çıkarmak üzere düzenli ve sürekli surette fitne yazıları tefrika ederken, Uğursuzoğlu gibi yazarları da bir tufeyli gibi MHP düşmanlığından beslenir.

4-Uğursuzoğlu, bugün iç politikada hızını alamayıp dış politika ve uluslararası ilişkilerde de allamelik taslamış. NATO konusundaki değerlendirmeleri üzerinden Sayın Genel Başkanımızı Perinçek’le aynı çizgide göstermeye çalışmış.

5-Perinçek veya bir başkası doğruda MHP Lideri Sayın Bahçeli’yle birleşiyorsa bu ancak olumlu yorumlanır. Buradan Fitneçağ’ın tefrika kumkuması yazarına ekmek çıkmaz.

6(son)-Sayın Genel Başkanımızın hükümetteki değişiklikler ve bakan atamalarıyla ilişkilendirilmesi ise kuyruklu bir iftiradır. Fitneçağ yazarının huyu kurusun. Ahlakı bu, meşrebi bu, mezhebi bu…”

5-Perinçek veya bir başkası doğruda MHP Lideri Sayın Bahçeli’yle birleşiyorsa bu ancak olumlu yorumlanır. Buradan Fitneçağ’ın tefrika kumkuması yazarına ekmek çıkmaz.

— E. Semih Yalçın (@E_SemihYalcin) March 5, 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.