Kılıçdaroğlu’ndan kadın çalışanlara mektup: Varlığınız başarının teminatı

GÜNCEL 07.03.2022 12:06

Kılıçdaroğlu’ndan kadın çalışanlara mektup: Varlığınız başarının teminatı

Abone Ol google-news

BirGün ANKARA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle partisinin kadın çalışanları için bir mektup kaleme aldı. Kılıçdaroğlu, mektubunda, “Sizlerin varlığı partimize yalnızca güç vermiyor, aynı zamanda başarısının da temelini ve teminatını oluşturuyor” ifadelerine yer verdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 8 Mart Kadınlar Günü kapsamında partisinin kadın çalışanları ile bir araya geldi. Kadın çalışanlar için bir mektup da kaleme alan Kılıçdaroğlu, “8 Mart, kadınların özgürlük, eşitlik ve dayanışma mücadelesinin simgesidir. CHP olarak eşitsizliklerin olmadığı, kadınların ötekileştirilmediği ve dışlanmadığı bir ülke idealine olan inancımızla daha güçlü, eşit ve adil bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

“Kadınların hayatın her alanında daha güçlü olabilmesi için verdiği eşitlik ve özgürlük mücadelesini hep birlikte daha ileriye ve başarıya ulaştıracağız” diyen Kılıçdaroğlu, ayrıca, “Sizlerin varlığı partimize yalnızca güç vermiyor, aynı zamanda başarısının da temelini ve teminatını oluşturuyor. Bu duygu ve düşüncelerle partimize verdiğiniz katkılar için yürekten teşekkür ediyor, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’zü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.