Kenan Karaman: Yeni döneme daha âlâ başlamalıyız

Üstün Lig’in 38. ve son haftasında Beşiktaş ile Konyaspor karşı karşıya geldi. Siyah-beyazlı takımın alanında oynanan gayret 1-1’lik skorla tamamlandı. Aldığı 1 puan ile Beşiktaş, ligi 59 puanla tamamladı.

Maçın akabinde grubun 28 yaşındaki oyuncusu Kenan Karaman çabayı kıymetlendirdi. İtimat Yalçın da önümüzdeki dönem şampiyonluk için uğraş edeceklerini belirten açıklama yaptı.

“Kazanmak istiyorduk lakin başaramadık”

Konuşmasına maçı kıymetlendirerek başlayan Kenan, “İlk yarı maça hakimdik lakin ani bir gol yedik. Orta alanda çok top kaybettik. Taraftarımızın önünde kazanmak istiyorduk lakin başaramadık. Yeni döneme çok uygun hazırlanmamız lazım. Taraftarlarımıza çok yeterli bir Beşiktaş izletmemiz lazım” dedi.

“Hoca bize tembih etti”

Kenan Karaman kelamlarını “Bu dönemi hem hocalarımız hem de kadro içinde değerlendirip, yeni döneme daha âlâ başlamalıyız. Hoca bize tembih etti, birinci idmana hazır gelin dedi. Çok sert bir dönem olacak ve çok sıkı çalışacağız” tabirleriyle tamamladı.

İnanç Yalçın: Seneye şampiyonluk için oynayacağız

Grubun öbür atak oyuncusu İtimat Yalçın ise “Fenerbahçe’ye karşı 100. maçımı oynamıştım. Bu türlü büyük toplulukta 100 maç oynamak kolay değil. Bakalım nasıl devam edeceğiz. Bu sene istediğimiz üzere olmadı. Amaçlarımızın gerisinde kaldık. Her dönem şampiyon olamazsınız. Bu dönemden öğrendiklerimiz olacak. Seneye şampiyonluk için oynayacağız” formunda konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.