Aile dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Kartlar yeniden dağıtılıyor


Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer, Nejat İşler ve Canan Ergüder gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi “Aile”, 7 Mart 2023’te Show TV’de izleyicisiyle buluştu. Dizinin yayınlanan son bölümü reytinglerde zirveye yerleşti. Yayınlandığı ilk bölümle dikkatleri üzerine çeken dizinin 5. bölüm fragmanı da izleyenlerde büyük heyecan uyandırdı. Peki 5. bölümde neler yaşanacak? Detaylar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

İlk bölümüyle reyting sıralamasında ilk sıraya yerleşmeyi başaran dizi “Aile” gerek oyuncularıyla gerekse konusuyla büyük ilgi çekti. Güçlü oyuncu kadrosuyla izleyenlere seyir keyfi veren dizi sosyal medyada şimdiden en çok konuşulanlar arasında girmeyi ve Salı günlerinin vazgeçilmezi olmayı başardı. İlk bölümü 7 Mart 2023‘te yayınlanan dizinin üçüncü bölümü de büyük heyecanla bekleniyor. Dün akşam yayınlanan 4. bölümünde nefesler tutulurken dizi reytinglerde zirveye oturmayı başardı. Peki 5. bölümde neler yaşanacak? İşte Aile dizisi 5. bölüm fragmanı…

Aile dizisi

İLK BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Heyecanlı giriş yapan dizinin ilk bölümü babasından sonra Soykanlar ailesinin başına geçen Aslan Soykan ile Pskikolog Devin‘in İzmir uçağında yollarının kesişmesi ile başlar. Yolu Devin ile kesişen Aslan, Soykanlar’a “aile” olduklarını hatırlatan tek yer olan sofraya geç kalır. Kendisinin gözbebeği olan Aslan‘ın Devin’e kapılacağını hisseden Hülya Soykan ise tehlikenin farkına varır. Farklı ailelerden olan Devin ve Aslan’ın ortak noktaları ise aileleridir.

Aile dizisi yeni bölüm

“5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI”

KARTLAR YENİDEN DAĞITILIYOR

Güçlü oyuncu kadrosuyla mafya bir ailenin küçük oğlu Aslan Soykan ile psikolog Devin Akın‘ın hikayesini anlatıyor. Herkes ilerleyen bölümlerde, Devin’e aba altından sopa gösteren Soykan ailesinin annesi Hülya Soykan‘ın atacağı adımları merak ediyor. 

“AİLE” REYTİNGLERDE ZİRVEYE YERLEŞTİ

Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusuyla reytinglerde zirveye yerleşen dizi “Aile” yayınlanan son bölümüyle üç reyting kategorisinde de en çok izlenen dizi olmayı başardı. Başrollerinde Serenay SarıkayaKıvanç Tatlıtuğ gibi güçlü isimlerin yer aldığı dizi AB‘de 9.15 izlenme, ABC1 20+‘da 8.87 izlenme, Total‘de ise 5.82 izlenme elde ederek reytinglerde rakiplerini geride bırakarak zirveye yerleşmeyi başardı.

aile 5 bölüm

AİLE DİZİ KONUSU

Babasının trajik ölümünün ardından tanınmış ve büyük ailelerden olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan ile kendisi gibi ailesinden yara alan psikolog Devin’in yollarını kesişmesini konu alan dizi, “aile” kavramının en tartışmalı yönlerini izleyenlere aktarmaktadır.

Aile dizisi dördüncü bölüm fragmanı

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya‘nın yer aldığı dizinin kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ: Aslan Soykan, Serenay Sarıkaya: Devin Akın, Nejat İşler: Cihan Soykan, Nur Sürer: Hülya Soykan, Canan Ergüder: Leyla Soykan Sayıcı olarak yer alıyor.

Aile dizisi oyuncuları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir